wHucie.pl - Znacie Gospodarstwo Jeziorkowo?

2018-08-18
Znacie Gospodarstwo Jeziorkowo?

  O Gospodarstwie Jeziorkowo dowiedziałem się przypadkowo podczas wizyty na Przylasku. Tuż przy wjeździe na kąpielisko jest tablica informacyjna. Byliśmy tam już 2 razy. To super miejsce dla dzieci. Dużo lepsze niż nasze krakowskie ZOO (bezpośredni kontakt ze zwierzętami). Wejście kosztuje 10zł (dzieci 5zł). W cenie mam zestaw pokarmów dla zwierząt. Zwierząt nie jest ani za mało, ani za dużo. Powiedziałbym, że w sam raz. Najwięcej jest oczywiście kur, ale są również kozy, świnki, psy, koty, gęsi, króliki. Największe są alpaki. Budzą zainteresowanie, ale czasem są zawstydzone. Ogólnie wszystkie zwierzęta chętnie dają się karmić, pozwalają się głaskać i robić zdjęcia. Teren jest spory, a gości zazwyczaj nie ma wiele na raz. Dzieci mogą na spokojnie zapoznać się ze zwierzętami. Jest jak "u babci na wsi". Właściciele bardzo mili,chętnie opowiadają i mieszkańcach "Jeziorkowa".Oficjalna strona na fb: gospodarstwo.jeziorkowo
Dojazd autem: ul .Ciekowiec 50. Przed wejściem niewielki parking
Dojazd MPK: do Pleszowa zastępczy 710 z Placu Centralnego, przesiadka na 141 do przystanku Ciekowiec i ok 5 min spacerkiem.

Cena: 10zł dorośli, 5zł dzieci.


Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: