wHucie.pl - Grill nad zalewem odbudowany

2018-04-08
Grill nad zalewem odbudowany

  maNHattan Grill nad zalewem został już odbudowany po pożarze. Właściciel potrzebuje jeszcze chwilę czasu na rozpoczęcie działalności, ale jak zapewnia na swoim profilu na fb - otwarcie niebawem. Nowa budowla wzorem poprzedniej jest w kształcie grzybka, wykonana z drewna. Odbudowa była możliwa przede wszystkim dzięki zrzutce zorganizowanej na jednym z portali. Zebrano prawie 15tys. złotych. To wielki sukces i wyraz szacunku do właściciela.

Ten sezon będzie jednak całkiem inny nad zalewem. Zarząd Zieleni Miejskiej przygotował w sąsiedztwie grilla plac przeznaczony na różnego rodzaju działalność gastronomiczną, w szczególności na parking dla Food Truck`ów. Zamontowano 2 stoliki oraz kilka dziwnych (ale bardzo wygodnych) kształtów do siedzenia. Konkurencja zatem szykuje się spora.

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, wiesz co ciekawego dzieje się w Nowej Hucie, napisz przez zamieszczony formularz kontaktowy. Nie zapomniej podać swojego maila, ewentualnie nr telefonu w celu dalszego kontaktu.

Zdjęcia można przysyłać poprzez profil na facebook`u. Link tutaj. Zapraszam.
Imię i Nazwisko:

E-Mail:

Treść wiadomości: